Kaitlyn Conley: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 217: | Line 217: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |2008 | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Ashley Cox | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Shattered | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2010 | |||
| style="text-align: center; " |Paulina Macias | |||
| style="text-align: center; " |Starstruck | |||
| style="text-align: center; " |Open | |||
|} | |} | ||