Kaitlyn Reiser: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 94: | Line 94: | ||
| style="text-align: center; " |Dance Masters of PA | | style="text-align: center; " |Dance Masters of PA | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 13-14 Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 13-14 Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2007 | |||
| style="text-align: center; " |Bang Bang | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Fire and Ice (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2008 | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2008 | ||