Kaitlyn Reiser: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>90sMacaron
Line 242: Line 242:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|2001
|Three’s A Crown
|unknown
|unknown
|[[Brittany Markle]][[Jennine Wedge]]
|DEA (Pittsburgh)
|1st in Preteen Trios
|-
|-
| rowspan="3" |2007
| rowspan="3" |2007