Kayla Igo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |[[Eva Igo]] | |||
| style="text-align: center; " |Water | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Eva Igo]] | |||
| style="text-align: center; " |The Whisperer | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Isabella Childers]] | |||
| style="text-align: center; " |Let Me Out | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary/Open | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Ava Curbow]] | |||
| style="text-align: center; " |This is Me (co-choreographed by [[Eva Igo]]) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Ava Curbow]] | |||
| style="text-align: center; " |Bird Set Free | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||