Kayla Igo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |[[Eva Igo]] | | style="text-align: center; " |[[Eva Igo]] | ||
| style="text-align: center; " |Water | | style="text-align: center; " |Water | ||
| Line 34: | Line 34: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |[[Lillian Grace Edwards]] | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Never Enough | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Lillian Grace Edwards]] | |||
| style="text-align: center; " |Eternal | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|} | |} | ||