Kayla Igo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
| style="text-align: center; " |Leave a Light On (co-choreographed by Talia Childers) | | style="text-align: center; " |Leave a Light On (co-choreographed by Talia Childers) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Epic Dance Studio | |||
| style="text-align: center; " |Creep | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Epic Dance Studio | |||
| style="text-align: center; " |Baby I'm a Star | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
|} | |} | ||