Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 149: | Line 149: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | ||
| | | style="text-align: center; " |Liberation Dance Company | ||
| style="text-align: center; " |Cell Block Tango | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Liberation Dance Company | |||
| style="text-align: center; " |Ghost of Sky | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Liberation Dance Company | |||
| style="text-align: center; " |Boyfriend | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
|} | |} | ||