Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 73: | Line 73: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2010 | |||
| style="text-align: center; " |Everybody | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Haley Zimmerman | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Kick It | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Jade Osborn | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2013 | |||
| style="text-align: center; " |Good Luck | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | |||
| style="text-align: center; " |Alaina Lee | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |Breathing Water | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| style="text-align: center; " |Abbie Hughes | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Inevitable Distance | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| style="text-align: center; " |[[Ellayziah Montgomery]] | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||