Kelsey Meinholdt: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 86: Line 86:
| style="text-align: center; " |Jade Osborn
| style="text-align: center; " |Jade Osborn
| style="text-align: center; " |StarQuest
| style="text-align: center; " |StarQuest
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |2011
| style="text-align: center; " |Aha
| style="text-align: center; " |Open
| style="text-align: center; " |Crystal Robins
| style="text-align: center; " |Kylie Winters
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
Line 95: Line 103:
| style="text-align: center; " |TOP Nationals
| style="text-align: center; " |TOP Nationals
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets
|-
| style="text-align: center; " |2014
| style="text-align: center; " |Medicine
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Crystal Robins
| style="text-align: center; " |Shannon Hauser
| style="text-align: center; " |TOP Nationals (Tulsa)
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |2016