Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 281: | Line 281: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2013 | ||
| style="text-align: center; " |Let it Roll | | style="text-align: center; " |Let it Roll | ||
| style="text-align: center; " |Open | | style="text-align: center; " |Open | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Summer Robins | ||
| style="text-align: center; " |Kaitlyn Rose<br />Olivia Mills | | style="text-align: center; " |Kaitlyn Rose<br />Olivia Mills | ||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Make Me Over | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Kylee Winters<br />Mariah Rollwagen | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Overall | |||
|- | |||
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |That Man | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Jenna Haase<br />Chloe Shaw | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Foolish Games | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Layne Steffen<br />Mariah Rollwagen | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Kick It | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Lexi Wagner<br />Mariah Rollwagen | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Turning Page | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Lexi Wagner<br />Mariah Rollwagen | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Woman's Work | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Carley Fine<br />Mariah Rollwagen | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |I'd Rather Go Blind | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Carley Fine<br />Quinn Self | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||