Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Solos |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2010 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | ||
| style="text-align: center; " |Tense | | style="text-align: center; " |Tense | ||
| style="text-align: center; " |Open | | style="text-align: center; " |Open | ||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | | style="text-align: center; " |Crystal Robins | ||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | | style="text-align: center; " |Talent on Parade | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Party Girl | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | |||
| style="text-align: center; " |Primetime Dance | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Finally | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||