Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Duets |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | style="text-align: center; " |2009 | ||
| style="text-align: center; " |Tense | | style="text-align: center; " |Wild Child | ||
| style="text-align: center; " |Open | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | | style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | ||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade (Des Moines) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2010 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Tense | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Open | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | | style="text-align: center; " |Talent on Parade | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StageOne | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| Line 23: | Line 33: | ||
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | | style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | ||
| style="text-align: center; " |Primetime Dance | | style="text-align: center; " |Primetime Dance | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |Miss Primetime<br />3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Finally | | style="text-align: center; " |Finally | ||