Kelsey Meinholdt: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 41: Line 41:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2011
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2011
| style="text-align: center; " |Control
| style="text-align: center; " |Control
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
| style="text-align: center; " |Heavy
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Antonio Giovanni<br />Carrie Schmidt
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2012
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2012
| style="text-align: center; " |Mommy Complex
| style="text-align: center; " |Mommy Complex
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Jazz
Line 61: Line 67:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |Who You Are
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |TOP Nationals
| style="text-align: center; " |
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |Follow Me
| style="text-align: center; " |Follow Me
| style="text-align: center; " |Open
| style="text-align: center; " |Open
Line 67: Line 79:
| style="text-align: center; " |TOP Nationals
| style="text-align: center; " |TOP Nationals
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |Everywhere I Go
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Brandon Swaney
| style="text-align: center; " |TOP Nationals (Overland Park)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Still Hott
| style="text-align: center; " |Still Hott