Kelsey Meinholdt: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 317: Line 317:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2013
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |Let it Roll
| style="text-align: center; " |Let it Roll
| style="text-align: center; " |Open
| style="text-align: center; " |Open
| style="text-align: center; " |Summer Robins
| style="text-align: center; " |Summer Robins
| style="text-align: center; " |Kaitlyn Rose<br />Olivia Mills
| style="text-align: center; " |Kaitlyn Rose<br />Olivia Mills
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |This Bitter Earth
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Summer Robins
| style="text-align: center; " |Shannon Hauser<br />Sarah
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 332: Line 339:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Overall
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Overall
|-
|-
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2014
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2014
| style="text-align: center; " |That Man
| style="text-align: center; " |That Man
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 373: Line 380:
| style="text-align: center; " |Carley Fine<br />Quinn Self
| style="text-align: center; " |Carley Fine<br />Quinn Self
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City)
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City)
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |My Heart Will Go On
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Gil Mata
| style="text-align: center; " |Abbie Hughes<br />Shannon Hauser
| style="text-align: center; " |TOP Nationals
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|}
|}