Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | ||
| style="text-align: center; " |Control | | style="text-align: center; " |Control | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| Line 60: | Line 60: | ||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | | style="text-align: center; " |Talent on Parade | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | | style="text-align: center; " |TOP Nationals | ||
| Line 434: | Line 422: | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz | | style="text-align: center; " |Showbiz | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Small Groups | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Small Groups | ||
|- | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2011 | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Momma Told Me | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Jazz | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Revolution | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Primetime | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | style="text-align: center; " |2012 | ||