Kelsey Meinholdt: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 60: Line 60:
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |TOP Nationals
| style="text-align: center; " |Grand Champions
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2012
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2012
Line 442: Line 439:
| style="text-align: center; " |Showstopper
| style="text-align: center; " |Showstopper
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios
|-
| style="text-align: center; " |TOP Nationals
| style="text-align: center; " |Grand Champions
|-
|-
| style="text-align: center; " |2012
| style="text-align: center; " |2012