Kelsey Meinholdt: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 19: Line 19:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2010
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2010
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Tense
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Tense
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Open
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Open
Line 39: Line 39:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City)
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City)
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |Off the Rails
| style="text-align: center; " |Open
| style="text-align: center; " |Crystal Robins
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Revolution
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-