Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 301: | Line 301: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2011 | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2011 | ||
| style="text-align: center; " |Momma Told Me | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Momma Told Me | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | ||
| style="text-align: center; " |Abbie Hughes<br />Alaina Lee | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Abbie Hughes<br />Alaina Lee | ||
| style="text-align: center; " |Revolution | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Primetime | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | | style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " |Grand Champions | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | style="text-align: center; " |2012 | ||