Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 133: | Line 133: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Make Me Whole | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Make Me Whole | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |Gil Mata | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Gil Mata | ||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | | style="text-align: center; " |TOP Nationals | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |LEAP! | |||
| style="text-align: center; " |Senior Liberty 2016 LEAP! Beyond Award | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | style="text-align: center; " |2017 | ||