Malena Maust: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 44: Line 44:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2012
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2012
| style="text-align: center; " |Doctor’s Orders
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |[[Payton Ackerman]] <br> [[Elissa Berardi]] <br> [[Olivia Ice]] <br> [[Nina Linhart]] <br> [[Katherine Narasimhan]] <br> [[Brittany Pent]] <br> [[Stephanie Pittman]] <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> [[Keara Sweeney]] <br> [[Ryleigh Vertes]] <br> [[Auriel Welty]]
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |Journey to the Altar
| style="text-align: center; " |Journey to the Altar
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
Line 59: Line 66:
| style="text-align: center; " |High Gold Award
| style="text-align: center; " |High Gold Award
|-
|-
| rowspan="19" style="text-align: center; " |2013
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |American Dream
| style="text-align: center; " |American Dream
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
Line 67: Line 74:
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Lines
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Lines
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Break the Law
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Break the Law
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="5" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="4" style="text-align: center; " |[[Nina Linhart]] <br> [[Stephanie Pittman]] <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> [[Ryleigh Vertes]]
| rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Nina Linhart]] <br> [[Stephanie Pittman]] <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> [[Ryleigh Vertes]]
| style="text-align: center; " |Hollywood Vibe (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |Platinum Award
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |High Gold Award
| style="text-align: center; " |High Gold Award