Michelle Quiner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 28: Line 28:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2011
| rowspan="2"|2011
|Pretty Good Year
| rowspan="2"|Pretty Good Year
|
| rowspan="2"|
|Showstopper (Edison)
|Showstopper (Edison)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|StarQuest (Hackensack)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2015
|2015
|Sacrifice
|Sacrifice
|
|Contemporary
|StarQuest (Hackensack)
|StarQuest (Hackensack)
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Miss StarQuest
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Miss StarQuest
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2016
| rowspan="2"|2016-7
|Winter
| rowspan="2"|Winter
| rowspan="2"|
|StarQuest (Hackensack)
|
|
|StarQuest (Hackensack)
|-style="text-align: center; "
|StarQuest (Voorhees)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Miss StarQuest
|-style="text-align: center; "
|2018
|Rising Hope
|
|
|StarQuest (East Brunswick)
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Elite 8 Miss StarQuest
|}
|}