Michelle Quiner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2015 | |2014 | ||
|Sacrifice | |Sunrise | ||
|Contemporary | | | ||
|KAR (Sparta) | |||
|1<sup>st</sup> in Elite 12-14 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2015 | |||
| rowspan="3"|Sacrifice | |||
| rowspan="3"|Contemporary | |||
|Hall of Fame (East Brunswick) | |||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Sparta) | |||
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Hackensack) | |StarQuest (Hackensack) | ||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Miss StarQuest | |2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Miss StarQuest | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2016-7 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Winter | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
|Hall of Fame (East Brunswick) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Sparta) | |||
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Hackensack) | |StarQuest (Hackensack) | ||
| | | | ||