Eliza Farr: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 79: Line 79:
|unknown
|unknown
|3<sup>rd</sup> in Elite Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Elite Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|2016
|Castle
|
|
|Cabaret for a Cause
|Non Competitive
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4" colspan="1"|2016-2017
| rowspan="4" colspan="1"|2016-2017