Eliza Farr: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 125: | Line 125: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" colspan="1"|2017-2018 | ||
|Forgotten Arrow | |Forgotten Arrow | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 131: | Line 131: | ||
|NUVO (Indianapolis) | |NUVO (Indianapolis) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Get Off My Land | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" colspan="1"|Smile | | rowspan="2" colspan="1"|Smile | ||
| Line 136: | Line 142: | ||
| rowspan="2" colspan="1"|[[Chelsea Sebes]] | | rowspan="2" colspan="1"|[[Chelsea Sebes]] | ||
|24/7 (Rochester) | |24/7 (Rochester) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />High Gold | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|24/7 (Washington D.C.) | |24/7 (Washington D.C.) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="20"|2018-2019 | |||
| rowspan="2"|A Blessing | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Mark Meismer | |||
|24/7 (Chicago) | |||
|9<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||