Eliza Farr: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 125: | Line 125: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" colspan="1"|2017-2018 | ||
|Forgotten Arrow | |Forgotten Arrow | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 132: | Line 132: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" colspan="1"|Smile | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" colspan="1"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" colspan="1"|[[Chelsea Sebes]] | ||
|24/7 (Rochester) | |24/7 (Rochester) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />High Gold | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />High Gold | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|24/7 (Washington D.C.) | |24/7 (Washington D.C.) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Washington D.C.) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||