Eliza Farr: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 184: | Line 184: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2013-2014 | |||
| | |Mama Mia | ||
| | |Jazz | ||
| | |||
| | |||
|Legacy Nationals | |Legacy Nationals | ||
|1<sup>st</sup> in | |1<sup>st</sup> in 12 & Under Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="4"|2014-2015 | |||
| rowspan="4"|Ain't Nothin Wrong | |||
| rowspan="4"|Tap | |||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"| | |||
|Legacy | |Legacy | ||
| | |1<sup>st</sup> in Petite Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Legacy Nationals | |Legacy Nationals | ||
| | |1<sup>st</sup> in 12 & Under Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|KAR | |KAR | ||
| | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Energy | |||
|1<sup>st</sup> in Petite Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3" colspan="1"|2016-2017 | | rowspan="3" colspan="1"|2016-2017 | ||