Eliza Farr: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |8<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="5 | | rowspan="5"|2015-6 | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"|Radioactive | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"| | ||
|Energy | |Energy | ||
|12<sup>th</sup> in Junior Solos | |12<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 70: | Line 70: | ||
|4<sup>th</sup> in Elite Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Elite Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3 | | rowspan="3"|Party Go Boom | ||
| rowspan="3 | | rowspan="3"|Jazz | ||
| rowspan="3 | | rowspan="3"| | ||
|Energy | |Energy | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |7<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 89: | Line 89: | ||
|Non Competitive | |Non Competitive | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2016-7 | ||
| rowspan="5"|The Woman in Black | |||
| rowspan="5"|Contemporary | |||
| rowspan="5"|[[Chelsea Sebes]] | |||
| rowspan="5 | |||
| rowspan="5 | |||
| rowspan="5 | |||
|NUVO | |NUVO | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 114: | Line 108: | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="5 | | rowspan="5"|2016-8 | ||
| rowspan="5 | | rowspan="5"|Gaunt | ||
| rowspan="5 | | rowspan="5"|Contemporary | ||
| rowspan="5 | | rowspan="5"|Easton Payne | ||
|NUVO (Buffalo) | |NUVO (Buffalo) | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 133: | Line 127: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2017 | ||
|Stations | |||
|Contemporary | |||
|[[Chelsea Sebes]] | |||
|KAR (Youngstown) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5"|2017-8 | |||
| rowspan="2"|Forgotten Arrow | | rowspan="2"|Forgotten Arrow | ||
| rowspan="2"|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| Line 143: | Line 144: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3 | | rowspan="3"|Smile | ||
| rowspan="3 | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| rowspan="3 | | rowspan="3"|[[Chelsea Sebes]] | ||
|24/7 (Rochester) | |24/7 (Rochester) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />High Gold | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />High Gold | ||