Eliza Farr: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 179: Line 179:
|High Gold
|High Gold
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="10"|2019
| rowspan="5"|2019
| rowspan="3"|Hysteria
| rowspan="3"|Hysteria
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
Line 199: Line 199:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|2020
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|}
|}