Miranda Maleski: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Age 9-12 Competitive Solos | | style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Age 9-12 Competitive Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2009 | |||
| style="text-align: center; " |Almost Lover | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |Abby Lee Miller | |||
| style="text-align: center; " |NUVO Nationals | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Paper Skin | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2010 | |||
| style="text-align: center; " |Wild is the Wind | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |Abby Lee Miller | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|} | |} | ||