Rose Crombie: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2008
| style="text-align: center; " |How Sweet It Is
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Showstopper (Grand Island I)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Teen Competitive Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |2010
| style="text-align: center; " |2010