Rose Crombie: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 33: Line 33:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Only in Dreams
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Showstopper ECF
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Competitive Solos<br />Platinum
|-
|-
| style="text-align: center; " |2008
| style="text-align: center; " |2008