Samantha Hurst: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
| style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Power Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Power Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2011 | |||
| style="text-align: center; " |La Mancha | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Ariana McClure]]<br />[[Christina Ricucci]] | |||
| style="text-align: center; " |Starpower (Upland) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Power 9-11 duet/trio | |||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2013 | |||
| style="text-align: center; " |Fallen | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Christina Ricucci]]<br />Chryssa Hadjis | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Los Angeles) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen duet/trio | |||
|} | |} | ||