Samantha Hurst: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 54: Line 54:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Competitive Duet/Trios
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Competitive Duet/Trios
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2010
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2010
| style="text-align: center; " |Finding Me
| style="text-align: center; " |Finding Me
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
Line 62: Line 62:
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Hernando’s Hideaway
|Aha!
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Jazz
|
| rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown
|
| rowspan="4" style="text-align: center; " |[[Brianna Haire]]<br />[[Christina Ricucci]]
|[[Ariana McClure]]<br />[[Christina Ricucci|Brianna Haire]]
|Showstopper (Anaheim)
|
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Hernando’s Hideaway
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="5" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Brianna Haire]]<br />[[Christina Ricucci]]
| style="text-align: center; " |KAR (Anaheim)
| style="text-align: center; " |KAR (Anaheim)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Intermediate Duet/Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Intermediate Duet/Trios
|-
|Showstopper (Anaheim)
|
|-
|-
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals