Samantha Hurst: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 280: | Line 280: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2007 | |||
|Don't Pass Me By | |||
| | |||
| | |||
|Genneya Walton<br />Delaney Richards<br />[[Samantha Hurst]]<br />[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Simone Cameresi]]<br />Carly Bennett<br />Shaylee Bauer<br />Jessica Amante | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups<br />Platinum | |||
|- | |||
|Ease on Down | |||
| | |||
| | |||
|Delaney Richards<br />Keri Leigh<br />[[Samantha Hurst]]<br />[[Brianna Haire]]<br />[[Simone Cameresi]]<br />Carly Bennett<br />Shaylee Bauer<br />Jessica Amante | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Small Groups<br />Platinum | |||
|- | |||
|Peanut Butter Jelly | |||
| | |||
| | |||
|Genneya Walton<br />Payton Sullivan<br />Skyler Reynolds<br />[[Kara Newman]]<br />Alyssa Mills<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />Alana Figurski<br />[[Simone Cameresi]]<br />Jessica Amante | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|6<sup>th</sup> in Mini Large Groups<br />Gold | |||
|- | |- | ||
| rowspan="9" |2009 | | rowspan="9" |2009 | ||