Samantha Hurst: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 189: | Line 189: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Competitive Duet/Trios<br />Double Platinum | |2<sup>nd</sup> in Junior Competitive Duet/Trios<br />Double Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2010 | ||
| rowspan="2" |Finding Me | | rowspan="2" |Finding Me | ||
| rowspan="2" |Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| Line 226: | Line 226: | ||
|1<sup>st</sup> in Age 9-11 Power Duet/Trios | |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Power Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| | |These Words | ||
|unknown | |unknown | ||
|unknown | |unknown | ||
|[[Ariana McClure]]<br />[[Christina Ricucci]] | |Jasmine Pham<br />Sienna Gough | ||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|8<sup>th</sup> in Teen Competitive Duet/Trios<br />Platinum | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2011 | |||
| rowspan="2" |La Mancha | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
| rowspan="2" |[[Ariana McClure]]<br />[[Christina Ricucci]] | |||
|Starpower (Upland) | |Starpower (Upland) | ||
|3<sup>rd</sup> in Power 9-11 duet/trio | |3<sup>rd</sup> in Power 9-11 duet/trio | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Competitive Duet/Trios<br />Crystal Award | |||
|- | |- | ||
|2013 | |2013 | ||
| Line 240: | Line 250: | ||
|[[Christina Ricucci]]<br />Chryssa Hadjis | |[[Christina Ricucci]]<br />Chryssa Hadjis | ||
|JUMP (Los Angeles) | |JUMP (Los Angeles) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen | |2<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trios | ||
|} | |} | ||