Samantha Hurst: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 659: | Line 659: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups<br />Crystal Award | |2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups<br />Crystal Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2012 | ||
|He Sang | |He Sang | ||
| | | | ||
| Line 722: | Line 722: | ||
|Showstopper (Anaheim) | |Showstopper (Anaheim) | ||
|8<sup>th</sup> in Teen Large Groups<br />Double Platinum | |8<sup>th</sup> in Teen Large Groups<br />Double Platinum | ||
|- | |||
|Justin Pham<br />[[Samantha Hurst]]<br />[[Christina Ricucci]]<br />Kyli Davis<br />Chryssa Hadjis | |||
|[[Makenzie Dustman]]<br />[[Chryssa Hadjis]]<br />[[Samantha Hurst]]<br />Savanna Cashell<br />[[Christina Ricucci]]<br />Ryann Alvarez<br />Taylor Hudson | |||
|Ella Lockwood<br />[[Makenzie Dustman]]<br />Alana Figurski<br />[[Chryssa Hadjis]]<br />[[Samantha Hurst]]<br />Gabriela Niaves<br />Savanna Cashell<br />Victoria Frank<br />Taylor Hudson<br />Stephanie Bekker | |||
|Cheyenne Courvoisier<br />Ella Lockwood<br />Alana Figurski<br />Chryssa Hadjis<br />[[Samantha Hurst]]<br />Lauren Carter<br />Savanna Cashell<br />Kaitlyn Boyer<br />Lauren Blais<br />Lauren Prior<br />Taylor Hudson<br />Kyli Davis<br />Stephanie Bekker | |||
|Jasmine Pham<br />[[Makenzie Dustman]]<br />[[Samantha Hurst]]<br />Gabriela Niaves<br />Rachel Walsh<br />[[Christina Ricucci]]<br />Ryann Alvarez<br />Maddie Keefe | |||
|Jasmine Pham<br />[[Samantha Hurst]]<br />Gabriela Niaves<br />Brittnie Erisch<br />Ryann Alvarez<br />Maddie Keefe<br />Rachel Walsh | |||
|Danielle Bonaparte<br />Lauren Carter<br />Savanna Cashell<br />Cheyenne Courvoisier<br />[[Makenzie Dustman]]<br />Brittnie Erisch<br />Kennedy Fox<br />[[Samantha Hurst]]<br />Maddie Keefe<br />Gabriela Niaves<br />Jasmine Pham<br />Hayley Roy<br />Kyra Mae Ruiz<br />Emily Sullivan<br />Brittnee Vann | |||
|- | |||
|Brittnie Erisch<br />Danielle Bonaparte<br />Emily Sullivan<br />Gabriela Niaves<br />Janeeva Pettway<br />Jasmine Pham<br />Kennedy Fox<br />Kyra Mae Ruiz<br />[[Makenzie Dustman]]<br />Meaghan Stewart<br />Ryann Alvarez<br />[[Samantha Hurst]]<br />Savanna Cashell<br />Taylor Hudson<br />Lauren Carter | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||