Samantha Hurst: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 46: Line 46:
|6<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Platinum
|6<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Platinum
|-
|-
| rowspan="2" |2009
| rowspan="4" |2009
| rowspan="2" |Little Lamb
|Danco
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|Orialos Serano
|Rainbow
|
|-
| rowspan="3" |Little Lamb
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Erin Walker
|KAR (Ontario)
|KAR (Ontario)
|5<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />KAR Kids
|5<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />KAR Kids
|-
|Rainbow
|
|-
|-
|Showstopper (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
Line 110: Line 119:
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2013
| rowspan="4" |2013
|Don't Say a Word
| rowspan="2" |Don't Say a Word
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|Rainbow (Upland)
|Rainbow (Upland)
|Elite Starz Senior DOY Runner-Up
|Elite Starz Senior DOY Runner-Up
|-
|-
|Lost
|Jump (Los Angeles)
|
|Teen Female JUMP VIP
|
|-
| rowspan="2" |Lost
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Jump (Los Angeles)
|Teen Female JUMP VIP
|-
|Showstopper (Anaheim)
|Showstopper (Anaheim)
|8<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Crystal Award
|8<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Crystal Award