Sammy Small: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
|style="text-align: center; "|Derek Piquette | |style="text-align: center; "|Derek Piquette | ||
|style="text-align: center; "|Hall of Fame Nationals | |style="text-align: center; "|Hall of Fame Nationals | ||
|style="text-align: center; "| | |||
|- | |||
|rowspan="2" style="text-align: center; "|2014 | |||
|style="text-align: center; "|Reclaim | |||
|style="text-align: center; "|Lyrical | |||
|style="text-align: center; "|Makayla Jacmacjian | |||
|style="text-align: center; "|Intregue | |||
|style="text-align: center; "| | |||
|- | |||
|rowspan="2" style="text-align: center; "|Don't Go | |||
|rowspan="2" style="text-align: center; "| | |||
|rowspan="2" style="text-align: center; "|Derek Piquette | |||
|style="text-align: center; "|ADA | |||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|} | |} | ||