Simone Cameresi: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
| style="text-align:center;"|Shannon Mather | | style="text-align:center;"|Shannon Mather | ||
| style="text-align:center;"|Countdown | | style="text-align:center;"|Countdown | ||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|2012 | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Edge of Glory | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Jazz | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Dominique Arciniega<br />[[Ally Robinson]]<br />Janeya Cradle<br />Sierra Erb<br />Julia Franzese<br />Bella Fritch<br />Samantha Grayson<br />Jordan Hittesdorf<br />[[Audrey Lee]]<br />Haley Messick<br />Lou Lou Monnig<br />Ashley Richardson<br />[[Rachel Richens]]<br />Kelly Rivard<br />Autumn Vanderhook<br />Genneya Walton<br />Chloe Wilson | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Shannon Mather | |||
| style="text-align:center;"|HOFDC | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Showstopper | |||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|} | |} | ||