Simone Cameresi: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 327: Line 327:
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align:center;"|2013
| rowspan="3" style="text-align:center;"|2013
| style="text-align:center;"|Little Love
| style="text-align:center;"|Little Love
| style="text-align:center;"|unknown
| style="text-align:center;"|unknown
Line 341: Line 341:
| style="text-align:center;"|Hall of Fame Nationals
| style="text-align:center;"|Hall of Fame Nationals
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|Firework
| style="text-align:center;"|Lyrical
| style="text-align:center;"|[[Autumn Miller]]<br />Genneya Walton<br />[[Audrey Lee]]<br />Samantha Grayson
| style="text-align:center;"|unknown
| style="text-align:center;"|HOFDC
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Small Groups
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align:center;"|2014
| rowspan="2" style="text-align:center;"|2014