Addison Jones: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Peanut Butter Jelly | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |hip hop | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Ricky Maalouf | |||
| style="text-align: center; " |AMP (Phoenix, Arizona) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Spotlight Dance Cup (Phoenix, Arizona) | |||
| style="text-align: center; " |1st overall junior duet/trio | |||
|} | |} | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||