Addison Jones: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 80: Line 80:
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Black Ice
| style="text-align: center; " |Black Ice
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
Line 95: Line 95:
| style="text-align: center; " |NUVO (Omaha)
| style="text-align: center; " |NUVO (Omaha)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
| style="text-align: center; " |System Shock
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |
|}
|}