Addisyn Temme: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" colspan="1"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" colspan="1"|Heartburn | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" colspan="1"| | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" colspan="1"|Tiffany Burton Rojas | ||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
|5<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />3<sup>rd</sup> Runner-Up for Miss Junior Dance<br />NYC All-Stars | |5<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />3<sup>rd</sup> Runner-Up for Miss Junior Dance<br />NYC All-Stars | ||
| Line 33: | Line 33: | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |Showstopper (Anaheim III) | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starbound | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" colspan="1"|2019 | | rowspan="2" colspan="1"|2019 | ||