Alaina Larson: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||
| | |12<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showstopper (Minneapolis) | |Showstopper (Minneapolis) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|Butterfly | | rowspan="3"|Butterfly | ||
| Line 29: | Line 29: | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showstopper (Minneapolis) | |Showstopper (Minneapolis) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Oh So Quiet | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
|19<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| Line 52: | Line 55: | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| Line 64: | Line 67: | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| Line 77: | Line 80: | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"| | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | |did not place | ||
|} | |} | ||