Audrey Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 m →Solos |
||
| Line 120: | Line 120: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Gold | |1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Gold | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|You're the One that I Want | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Jordan Salisbury | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
| Line 131: | Line 131: | ||
|NUVO (Long Beach) | |NUVO (Long Beach) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick! | |5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick! | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Riverside) | |||
|2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos | |||
|} | |} | ||