Audrey Stone: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 120: Line 120:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Gold
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Gold
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|You're the One that I Want
| rowspan="4"|You're the One that I Want
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="4"|Contemporary
| rowspan="3"|Jordan Salisbury
| rowspan="4"|Jordan Salisbury
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
Line 131: Line 131:
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick!
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick!
|-style="text-align: center; "
|KAR (Riverside)
|2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos
|}
|}