Audrey Stone: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 120: Line 120:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Gold
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Gold
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|You're the One that I Want
| rowspan="5"|You're the One that I Want
| rowspan="4"|Contemporary
| rowspan="5"|Contemporary
| rowspan="4"|Jordan Salisbury
| rowspan="5"|Jordan Salisbury
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
Line 128: Line 128:
|Starpower (Ontario)
|Starpower (Ontario)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />5-Star Elite
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />5-Star Elite
|-style="text-align: center; "
|Starpower (Riverside)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Miss Teen Starpower
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)