Audrey Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 288: | Line 288: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2021 | ||
|San Diego | |San Diego | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Newbury Park | |Chino Hills | ||
| | |did not place | ||
|- | |||
| rowspan="10" |2022 | |||
|San Diego | |||
|9<sup>th</sup> Grade - 5<sup>th</sup> Place | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Newbury Park | |||
|9<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | |||
|- | |- | ||
|Chino Hills | |1<sup>st</sup> Place Finalist | ||
| | |- | ||
| rowspan="2" |Chino Hills | |||
|9<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|- | |||
|4<sup>th</sup> Place Finalist | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Valencia | |||
|9<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | |||
|- | |- | ||
| | |8<sup>th</sup> Place Finalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Lake Elsnore | | rowspan="2" |Lake Elsnore | ||
| | |9<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| | |2<sup>nd</sup> Place Finalist | ||
|- | |- | ||
| | |Nationals | ||
|9<sup>th</sup> Grade Gold - 2<sup>nd</sup> Place | |||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2023 | | rowspan="8" |2023 | ||
| rowspan="2" |San Diego | | rowspan="2" |San Diego | ||
| | |11<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
|1<sup>st</sup> Place Finalist | |1<sup>st</sup> Place Finalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Lake Elsnore | | rowspan="2" |Lake Elsnore | ||
| | |11<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
|1<sup>st</sup> Place Finalist | |1<sup>st</sup> Place Finalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Walnut | | rowspan="2" |Walnut | ||
| | |11<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
|6<sup>th</sup> Place Finalist | |6<sup>th</sup> Place Finalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Nationals | | rowspan="2" |Nationals | ||
| | |11<sup>th</sup> Grade - 4<sup>th</sup> Place | ||
|- | |- | ||
|6<sup>th</sup> Place Gold Finalist | |6<sup>th</sup> Place Gold Finalist | ||