Audrey Stone: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 288: Line 288:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="8" |2022
| rowspan="2" |2021
|San Diego
|San Diego
|11<sup>th</sup> Grade - 12<sup>th</sup> Place
|did not place
|-
|-
|Newbury Park
|Chino Hills
|11<sup>th</sup> Grade - 5<sup>th</sup> Place
|did not place
|-
| rowspan="10" |2022
|San Diego
|9<sup>th</sup> Grade - 5<sup>th</sup> Place
|-
| rowspan="2" |Newbury Park
|9<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place
|-
|-
|Chino Hills
|1<sup>st</sup> Place Finalist
|11<sup>th</sup> Grade - 8<sup>th</sup> Place
|-
| rowspan="2" |Chino Hills
|9<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place
|-
|4<sup>th</sup> Place Finalist
|-
| rowspan="2" |Valencia
|9<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place
|-
|-
|Valencia
|8<sup>th</sup> Place Finalist
|11<sup>th</sup> Grade - 10<sup>th</sup> Place
|-
|-
| rowspan="2" |Lake Elsnore
| rowspan="2" |Lake Elsnore
|11<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place
|9<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place
|-
|-
|3<sup>rd</sup> Place Finalist
|2<sup>nd</sup> Place Finalist
|-
| rowspan="2" |Nationals
|11<sup>th</sup> Grade - 5<sup>th</sup> Place
|-
|-
|10<sup>th</sup> Place Gold Finalist
|Nationals
|9<sup>th</sup> Grade Gold - 2<sup>nd</sup> Place
|-
|-
| rowspan="8" |2023
| rowspan="8" |2023
| rowspan="2" |San Diego
| rowspan="2" |San Diego
|12<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place
|11<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place
|-
|-
|1<sup>st</sup> Place Finalist
|1<sup>st</sup> Place Finalist
|-
|-
| rowspan="2" |Lake Elsnore
| rowspan="2" |Lake Elsnore
|12<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place
|11<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place
|-
|-
|1<sup>st</sup> Place Finalist
|1<sup>st</sup> Place Finalist
|-
|-
| rowspan="2" |Walnut
| rowspan="2" |Walnut
|12<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place
|11<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place
|-
|-
|6<sup>th</sup> Place Finalist
|6<sup>th</sup> Place Finalist
|-
|-
| rowspan="2" |Nationals
| rowspan="2" |Nationals
|12<sup>th</sup> Grade - 4<sup>th</sup> Place
|11<sup>th</sup> Grade - 4<sup>th</sup> Place
|-
|-
|6<sup>th</sup> Place Gold Finalist
|6<sup>th</sup> Place Gold Finalist