Brightyn Rines: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2012 | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Dance America | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | style="text-align: center; " |2013 | ||
| style="text-align: center; " |Dimples | | style="text-align: center; " |Dimples | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Starbound (Phoenix II) | | style="text-align: center; " |Starbound (Phoenix II) | ||