Cami Voorhees: Difference between revisions
typo |
>38482dbsjfd →Solos: added |
||
| Line 366: | Line 366: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Dance of | | rowspan=“2” | Don’t Worry Darling | ||
| rowspan=“2” |Contemporary | |||
| rowspan=“2” |Timothy Blakenship | |||
|24/7 (Pittsburgh) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Dance of the Dream Man | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Travis Wall | | rowspan="2" |Travis Wall | ||