Delaney Taylor: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 19: Line 19:
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix)
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Solos
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |All That Jazz
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa)
| style="text-align: center; " |Regional Petite Miss Dance KAR
|-
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |2017